Дитячий текстиль із турботою про вашу дитину 

Дитячий текстиль із турботою про вашу дитину 

+380633661290moc.liamg%40sdik.ikirikiv

ПРО НАС

Illustration

Привіт, я Олена Брітова! Зараз — власниця VIKI RIKI, а в дитинстві — дівчинка, яка мріяла про власний куточок в домі, де можна було б створювати халабуди з подушок і вигадувати нові ігри щохвилини. Дівчинка виросла, а разом із нею — її мрії. Тепер я дарую діткам можливість мати свій куточок із дечим значно крутішим за халабуди!

VIKI RIKI — це команда, яка по ниточках збирає щасливі миті для ваших діток. Ми прагнемо створювати для малечі яскраві і теплі спогади: як читали книжку з батьками у вігвамі, як стрибали у мʼякенький басейн з кульками, як закидували іграшки в милий кошик і сміялись перед сном у своєму ліжечку. Ми створюємо речі, які роблять діток та батьків щасливішими.

Віддаємо перевагу натуральним безпечним матеріалам і сучасному дизайну. Ми переконані, що дитяча кімната може виглядати справді по-дитячому, але при цьому бути стильною і гармонійно поєднуватись із іншими кімнатами дому. Піклуватись про ваш естетичний комфорт — одна з наших місій.

Кожний виріб VIKI RIKI створюється в Одесі, де працюють і діляться любовʼю віддані своїй роботі швеї. Наша команда завжди зробить усе можливе, щоб ви та ваша малеча отримали максимум приємних емоцій.

Даруйте щасливе дитинство із нами!

З любовʼю і турботою до найменших, VIKI RIKI

Illustration